منوي اصلي

 

موجودي انبار

      محصولات

      پشتيباني


N i r o o
Trading

 


درباره ما

شركت بازرگاني نيرو نماينده رسمي بلبرينگ و رول بيرينگ و اويل سيل هاي KOYO در بازار ايران مي باشد.
 

تمام تلاش ما بر اين است كه محصولات با كيفيت KOYO (ساخت ژاپن) و NBS يا برند اين شركت (ساخت چين) را در كوتاهترين زمان ممكن به دست مشتري برسانيم.

در سال ١۹۹١ تحت شماره ثبت  ٢٢۴۸١١  زير نظر كارشناسانه آقاي نيرو تاسيس شد.  

از آن زمان در حال تامين نیاز مشتريانمان در زمينه محصول اصلي مان (بلبيرينگ) مي باشيم. در كنار اين محصول در بازار و تجارت انواع زنجير نيز فعال مي باشيم.

در تلاش براي جهاني شدن نوآوري، جلب رضايت مشتري و تحقيق و توسعه ار اهم اصولي است كه بر آنها پا فشاري مي كنيم.

اصول فعاليت ما:

  1. برخورد فوق‌حرفه‌اي
  2. تكنولوژي برتر
  3. كيفيت بالا
  4. خدمات عالي

كليه فعاليتهاي شركت بازرگاني نيرو به دليل داشتن اين 4 فاكتور مهم بسيار مورد توجه و قبول مشتريان و همكاران قرار گرفته است.

فعاليتهاي اين شركت، محصولات داراي كيفيت بالا جهت مصارف درون مرزي و برون مرزي، خدمات برتر، استانداردهاي عالي نگهداري، تكنولوژي مدرن و پاسخگويي صادقانه به نيازهاي مشتري باعث شده تا شركت ان بي اس بتواند محصولات خود را با قيمتي رقابتي به بازار عرضه كند.

شركت بازرگاني نيرو مجهز به دستگاههاي پيشرفته آزمايش، بازرسي و سنجش قدرت محصولات مي‌باشد. اين شركت با تكيه بر دستاوردهاي علمي تجهيزات جديد و مدرن تأكيد فراواني بر كيفيت و قيمتهاي رقابتي محصولات خود دارد.

اصل اول شركت بازرگاني نيرو فراهم آوردن بستر رشد و توسعه براي خود و سودآوري براي مشتريان است. قيمتهاي اعلام شده به مشتريان با در نظر گرفتن كيفيت مطلوب كالاها بسيار مقرون به صرفه و اقتصادي است.

شركت نيرو جهت مذاكره با مشتريان داخلي و خارجي آمادگي خود را اعلام مي‌دارد.
.................................................................................................................................................................................................
 
 
 

        عضويت در خبرنامه

  

جهت دريافت خبر نامه الكترونيكي پست الكترونيكي و نام خود را در جدول زير وارد كنيد.

نام:

ايميل:

 

خانه : درباره ما : ليست موجودي : محصولات : خبرنامه پست الكترونيكي : نقشه سايت : تماس با ما : English Site